Gymboree School Skills Gymboree School Skills Gymboree School Skills

School Skills (Drop Off)

2-5 yaş ebeveynsiz yapılan bu program, erken çocukluk döneminde geliştirilmesi kritik olan “7 Sosyal Beceri” odaklı olup, çocuğunuzun ileride yaşacağı okul deneyiminin onun için daha yumuşak bir geçişe dönüşmesini amaçlamaktadır. Gymboree eğitimlerini tamamlamış coşkulu eğitmenler ve 10-12 kişilik her sınıf için 2 eğitmen eşliğinde yapılan School Skills Programı bir ders gibi değil, oyun ve yaratıcılık odaklı “çocuğun yönlendirmesine izin ver” yaklaşımı ile uygulanmaktadır.

School Skills 2-3 yaş

Özellikle 2-3 yaş için titizlikle hazırlanan bu programda çocukların hem okul hem de gündelik hayatlarında onlara gerekli olan sosyal, bilişsel, zihinsel ve duygusal yeteneklerin, onlara güvenli bir ortamda sunulması amaçlanmıştır. Play&Learn, Music, Art, English başta olmak üzere benzersiz programlardan oluşan programa dönem boyunca kayıt olunabilmektedir.

School Skills3-4 yaş ve 4-5 yaş

Çocukların okula başlamadan önce harfleri ya da rakamları ezberlemelerinden çok, okul ve tüm hayatları için gerekli olan temel becerileri donanmalarının daha önemli olduğunun altını çizen uzmanlar tarafından geliştirilmiştir. Uluslararası standartlardan geçmiş Gymboree English, Art, Music, Play&Learn, Global Kids, Science ve Basic Skills dersleri içeren program İngilizce ağırlıklı uygulanmaktadır.

free class sign up School Skills
Classes
Gymboree Play and Learn
Music
Art
Sports
Family
School Skills
Deneme Dersi Formu
*Adı
*Soyadı
*Çocuğunuzun Adı
*Çocuğunuzun Doğum Tarihi
Gün Ay Yıl
*GSM
*Email
*Adres
*Şube